TEMEL HİZMETLER

DENİZ KURTARMA                                          YAKIT TEMİZLEME                                           BATIK ÇIKARMA
ROMÖRK HİZMETİ                                          SU ALTI ÇALIŞMALARI                                    DENİZ TAŞIMACILIĞI


İstanbul Deniz Kurtarma Nakliyat ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. Firması 1996 tarihinde kurulmuş olup, ilerleyen senelerde iş hacminin gerektirdiği şartlar doğrultusunda profesyonel yapılanma hizmetlerine devam eden denizcilik ağır hizmet sektöründeki bir firmadır.

Şirketimiz profesyonel olarak her türlü yüzer ekipmanları ile hizmeti esas alan işler yapmaktadır. Şirketimizin temel politikası yapılan projelerin hassasiyeti ve müşteri memnuniyetidir.

Firmamız bugüne kadar yapmış olduğu işlerin tamamını başarı ile tamamlamış ve iş verenler tarafından takdirle karşılanmıştır. Firmamız kurulduğu günden itibaren rekabete dayalı iş anlayışını benimsemektedir.

Şirketimiz gerek iç ve dış sularda, limanlarda,rıhtım ve iskelelerde göl ve körfezlerde dar su yollarında ( Türk boğazlarında ) seyir halindeki petrol ve sıvı türevlerini taşıyan tankerlerden , gemilerin tanklarından denize yayılan petrolün yayılmasını önleme ve acil müdahale yangın söndürme hizmetlerini vermektedir.Gemi, yük ve çevre emniyetini sağlamak üzere çalışmalar yapmaktadır

Türk karasularında gerektiğinde dış sularda deniz kazasına maruz kalmış çeşitli tip ve tonajlardaki gemilere ( TOF ) Türkçe kurtarma yardım mukavelesi ve (LOF ) uluslar arası standart kurtarma yardım mukavelesi şartları altında kurtarma yardım hizmeti vermektedir.

Şirketimiz ayrıca deniz kurtarma ve tahkim, deniz kaza raporları, gemiden gemiye STS yük ve yakıt limbosu, sualtı ve su üstü deniz inşaatları, deşarj tarama sualtı su üstü petrol boru hatları döşeme, şamandıralama,balık adam ve dalgıçlık, sualtı su üstü kesme kaynak , 2 adet balıkadam basınç odası ile operasyonlarda acil durum müdahaleleri,batık ve yarı batık, batık yakıt çıkartma ve yakıt transferi,kıyı ve açık deniz ikmal römorkörcülüğü ( malzeme, kumanya ikmali, personel taşımacılığı) gibi hizmetler sunmaktadır.

Back to top